Projekti

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas renovācija

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas renovācija
  • Pasūtītājs: Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola
  • Galvenais būvuzņēmējs: „YIT Celtniecība”
  • Objekta adrese: Kalnciema iela 10/12, Rīga 
  • Projekta termiņi: 2012. gada maijs - 2012. gada oktobris

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola ir īpaši apdāvināto audzēkņu, valsts nozīmes vidējā profesionālā mākslas mācību iestāde, kas savas pastāvēšanas gados sniegusi nozīmīgu devumu Latvijas kultūrai. Skolas absolventi spēlē profesionālajos orķestros un kameransambļos, vada korus un dzied tajos, strādā par mācībspēkiem Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un citās augstskolās, mūzikas vidusskolās un citās mācību iestādēs.

Šā gada 17.oktobrī pabeidzām darbu pie Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas ēkas vienkāršotās renovācijas energoefektivitātes paaugstināšanai, ko līdzfinansēja Klimata pārmaiņu finanšu instruments (KPFI). Ēkas vienkāršotā renovācija paredzēja siltināšanas darbus trīs savstarpēji saistītām ēkām: koncertzālei ar galveno ieeju un foajē, mācību korpusam un sporta zālei.

 „Apprime” kā viens no darbuzņēmējiem veica sekojošus būvdarbus: visu ēku cokola siltināšanu, visu ēku logu, durvju un vitrīnu iekšējo ailu apdari pēc jauno logu, vitrīnu un durvju montāžas, koncertzāles vitrāžu atjaunošanu, koncertzāles vēdināšanas sistēmas izbūvi, demontējot veco sistēmu, visu ēku ārsienu siltināšanu ar akmens vati, dekoratīvā apmetuma uzklāšanu un krāsošanu kopumā ap 2900m2.

Būvdarbi tika organizēti tā, lai nekavētu skolai šoruden uzsākt jauno mācību gadu, kā arī netraucētu mācību procesu ikdienā. Projekta īstenošanas rezultātā skolā samazināsies siltumenerģijas patēriņš un uzlabosies mācību vide izglītības programmu īstenošanai.

Atpakaļ