Projekti

"Folkhem" dzīvojamo māju projekts Stokholmas priekšpilsētā

"Folkhem" dzīvojamo māju projekts Stokholmas priekšpilsētā
  • Atrašanās vieta: Jerfella komūna, Zviedrija
  • Platība: 280m2 
  • Projekta termiņi: 2010. gada augusts – 2011. gada janvāris

Zviedrijas projektu attīstības un celtniecības uzņēmums "Folkhem AB" 2010. gadā uzsāka realizēt kārtējo vērienīgo dzīvojamo ēku projektu netālu no Stokholmas, Järfälla komūnas skaistā teritorijā Barkarbystaden, uz kurieni līdz 2012. gada beigām pārcelsies 60 ģimenes. Projektā paredzētas koka karkasa ēkas, kurās izmanto tikai videi draudzīgus materiālus un jumtus ar augsnes segumu, kas mazina siltumnīca efektu.

Uzņēmuma atpazīstamība un atzinība ir augstas kvalitātes, energoefektīvu un ekoloģisku māju būvniecība. Turklāt, piesaistot savos projektos Zviedrijas top-arhitektus, to plānojums un funkcionalitāte ir tik pārdomāti, lai cilvēkam radītu vispilnīgāko dzīves vidi. Folkhem AB darbības stūrakmens ir individuāla pieeja ikkatram klientam. Līdz ar to visi darbinieki tiek atbilstoši vadīti, mācīti un kontrolēti.

Saņemt uzaicinājumu veikt elektromontāžas, telefonu un datoru tīklu ierīkošanas darbus jaunajā projektā mūsu uzņēmumam bija ne tikai prestiži, bet arī vislielākajā mērā ļoti atbildīgi, jo nācās iekļauties visās projekta pasūtītāja un Zviedrijas standartu prasībās. Darbus veicām pirmās kārtas trijās rindu ēkās un katrai piederošajās palīgēkās jeb noliktavās, kā arī ierīkojām āra apgaismojumu uz ēku fasādēm. Līguma ietvaros veicām visu materiālu piegādes, nodrošinājām pieslēgumus pilsētas elektrotīklam un izgatavojām izpildes rasējumus.

Atpakaļ